•  

Nasze usługi

Przychodnia weterynaryjna w Lubinie. Szczepienie oraz czipowanie psów i kotów. Identyfikatory dla psów Dog ID.

Witamy Państwa bardzo serdecznie na stronie internetowej Przychodni Weterynaryjnej Krzysztofa Bieńko!

Nasza przychodnia weterynaryjna powstała w 1994 roku. Właścicielem jest lekarz weterynarii Krzysztof Bieńko, specjalista chirurgii weterynaryjnej. Specjalizujemy się w leczeniu małych zwierząt – psów, kotów, królików i gryzoni. Od 20 lat w z powodzeniem świadczymy usługi weterynaryjne dla właścicieli zwierząt domowych.

Weterynaria to nasza pasja oraz powołanie

W trosce o Państwa ulubieńców stale poszerzamy zakres naszych usług weterynaryjnych. Bardzo dobre wyposażenie diagnostyczne przychodni dla zwierząt pozwala nieść natychmiastową pomoc Państwa czworonogom lub gryzoniom hodowlanym.

Leczenie internistyczne, chirurgia, szczepienia oraz wiele innych

Leczenie zwierząt było od zawsze naszą pasją. Potrzebne kwalifikacje, zdobyte podczas studiów, pozwalają nam świadczyć usługi weterynaryjne na najwyższym poziomie. Nasza przychodnia weterynaryjna zatroszczy się o zdrowie Państwa pupili.

Do każdego zwierzęcia podchodzimy indywidualnie, starając się zminimalizować stres związany z wizytą u weterynarza. Stale inwestujemy w doszkalanie specjalistów oraz wyposażenie przychodni. Pozwala to nam oprzeć zaplecze diagnostyczne o nowoczesny sprzęt, co sprawia, że jakość naszych usług się poprawia i możemy zapewnić naszym pacjentom najlepszy sposób leczenia i profilaktyki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.